Firma "Zielony Ogród" działa od 1987 r.

Jesteśmy jedną z pierwszych polskich firm ogrodniczych, która przełamując monopol przedsiębiorstw zieleni miejskiej wkroczyła na rynek kompleksowej realizacji obiektów zieleni.

Bazę firmy stanowią specjalistyczne wykształcenie i praktyka zawodowa właścicieli, osobiście organizujących i nadzorujących każdą pracę. Jej zaplecze to bogate wyposażenie w sprzęt, własna szkółka i kontakty z najlepszymi polskimi szkółkami, stała załoga oraz umiejętnośc organizacji pracy wszystkich branż - w dowolnej skali obiektu.

Na życzenie klienta realizujemy ogrody w dowolnym stylu zwracając zawsze uwagę na przyszłą łatwośc pielęgnacji.

Proponujemy niekonwencjonalne rozwiązania dróg, tarasów, altan - zgodnie z wymogami klienta, co sprawia, że każdy ogród staje się jedyny i niepowtarzalny. Uwzględniamy funkcjonalność i kompozycyjne powiązanie ogrodu z budynkiem, gwarantując pełną satysfakcję użytkowników.

Mamy wieloletnie doświadczenie w rekultywacji zdegradowanych gleb, głębokim i skutecznym oczyszczeniu terenów zachwaszczonych. Realizowane przez nas trawniki, oczka wodne, systemy nawadniające sprawdzają się już 15 lat.

Wspołpracujemy z uznanymi, tworczymi projektantami, możemy zaproponować ciekawe rozwiązania projektowe w najtrudniejszych sytuacjach. Wśród obiektów realizowanych przez naszą firmę znajdują się zarówno parki 20 - hektarowe, jak i ogrody o powierzchni 100 m2 .

Wykonujemy prace w zakresie renowacji starych ogrodów:

  • Fundacja Studiów Europejskich - Łódź, Piotrkowska 246
  • Międzynarodowe Targi Łódzkie - Łódź, ul. Wólczańska

Realizujemy zieleń przy obiektach przemysłowych:

  • stacje benzynowe: Statoil, BP, Esso, Shell
  • strefa przemysłowa - Ozorków, Łódź
  • fabryki Merloni indesit, Pakar

W przypadku zleceń prac pielęgnacyjnych gwarantujemy wieloletnią trwałość nasadzeń.

Realizujemy obiekty na terenie całej Polski.

|powrót do góry|